Seboroická dermatitida

Seborhoická dermatitida či seborea, je chronické neinfekční onemocnění pokožky, vyskytuje se na místech se zvýšenou funkcí mazových žláz (vlasová pokožka, obličej, hrudník a genitálie). Typickými příznaky jsou zvýšená produkce kožního mazu, nažloutlá lupovitost, svědění, pálení, zarudlá a podrážděná pokožka. 

Mezi spouštěcí faktory patří zvýšený stres, nezdravý životní sty (alkohol, strava), změna ročního období (jaro, podzim). Další příčinou seborei mohou být problém s trávením nebo špatná reakce organismu na vybrané potraviny.

Základním prvkem v boji proti seboroické dermatitidě je udržovat vlasovou pokožku čistou a hydratovanou.

Doporučujeme zahájit léčbu Rašelinovou procedurou, která pokožku důkladně vyčistí, vyživí a ihned Vám uleví od svědění.

9 položek celkem
sampon suche vlasy big1
od 590 Kč

Tento šampon je určený pro suché a pórovité vlasy. Poskytuje jim lesk, snadnou úpravu a obnovuje jejich pružnost. Je navržen tak, aby dodávala vlasům potřebnou výživu a...

Kód: 43/250
sampon normalizacni big1
od 590 Kč

Šetrná čistící báze pro všechny typy pokožky, včetně velmi citlivé vlasové pokožky. 

Kód: 48/250
sampon proti lupum big1
od 590 Kč

Působí důrazně proti tvorbě lupů pomocí čistících a zvláčňujících účinků.

Kód: 44/250
ezymaticke serum na vyrovnanost big1
790 Kč

Neutralizuje alkalické zbytky, vhodný na vyživení narušených vlasových vláken, ustaluje PH po jakékoli práci s vlasy, čímž jsou lesklejší, zdravější, jemnější a silnější....

Kód: 57
kolagenova emulze big1
od 790 Kč

Působí na povrch pokožky a vlasů. Odstraňuje svědění a ulevuje napětí pokožky. Vynikající na dehydrataci a špatnou výživu pokožky a vlasů. Dodává objem vlasům, vyživuje pokožku...

Kód: 38/140
Organická rašelina
od 1 940 Kč

Rašelina poskytuje nejdokonalejší formu vyčištění a hydratace vlasové pokožky. Okamžitě zbaví pokožku lupů, nečistot a uleví od svědění.

Kód: 50/450
specialni krem k1
od 150 Kč

Díky léčivé síle a regeneraci na epidemické úrovni má tento výrobek vynikající výsledky zejména pří hojení vlasové pokožky při lupence a seboroické dermatitidě.

Kód: 51/5 G
tonicum k 115 big1
od 960 Kč

Produkt má čistící, regenerační a vyživovací účinky. Zbavuje svědění pokožky a s tím spojené neestetické projevy. Neobsahuje kortikoidy.

Kód: 58/30
tonikum na plisne big1
od 960 Kč

Přípravek je složen z produktů, které prokázaly vysokou účinnost při problémy s lupy, v boji s houbami a bakteriemi - prvotními příčinami vzniku lupů.

Kód: 53/30