Lupy ve vlasech

Suchá pokožka neboli dehydratovaná pokožka je způsobena vysoušením pokožky. Její nejčastější příčinou bývá nedostatečný pitný režim nebo používání nevhodných kosmetických přípravků.

Příčinou lupů na vlasové pokožce může být celá řada. Pokud Vás trápí lupy dlouhodobě, může to být kvůli přemnožení určitého druhu kvasinek, které se přirozeně vyskytují ve vlasové pokožce. Jejich regulaci zajistíte použitím tonika Fungi Active, ideálně v kombinaci s Kolagenovou emulzí, která dodá pokožce zpět elasticitu a hydratuje ji.

9 položek celkem
ampule n big1
Ampule N
Skladem
od 1 090 Kč

Veliké množství aktivních složek odstraňuje návaly krve, působí antibakteriálně a odstraňuje všechny druhy plísní. Ampule N májí vynikající výsledky s padáním vlasů způsobené...

Kód: 40/6 K
sampon proti lupum big1
od 590 Kč

Působí důrazně proti tvorbě lupů pomocí čistících a zvláčňujících účinků.

Kód: 44/250
ezymaticke serum na vyrovnanost big1
790 Kč

Neutralizuje alkalické zbytky, vhodný na vyživení narušených vlasových vláken, ustaluje PH po jakékoli práci s vlasy, čímž jsou lesklejší, zdravější, jemnější a silnější....

Kód: 57
esencialni olej k1 big1
1 070 Kč

Obsahuje hydratační, balzamické, čistící, obnovovací a vyživovací složky. Regeneruje buňky obnovující poškozená místa vlasové pokožky.

Kód: 55
kolagenova emulze big1
od 790 Kč

Působí na povrch pokožky a vlasů. Odstraňuje svědění a ulevuje napětí pokožky. Vynikající na dehydrataci a špatnou výživu pokožky a vlasů. Dodává objem vlasům, vyživuje pokožku...

Kód: 38/140
Organická rašelina
od 1 940 Kč

Rašelina poskytuje nejdokonalejší formu vyčištění a hydratace vlasové pokožky. Okamžitě zbaví pokožku lupů, nečistot a uleví od svědění.

Kód: 50/450
specialni krem k1
od 150 Kč

Díky léčivé síle a regeneraci na epidemické úrovni má tento výrobek vynikající výsledky zejména pří hojení vlasové pokožky při lupence a seboroické dermatitidě.

Kód: 51/5 G
tonicum k 115 big1
od 960 Kč

Produkt má čistící, regenerační a vyživovací účinky. Zbavuje svědění pokožky a s tím spojené neestetické projevy. Neobsahuje kortikoidy.

Kód: 58/30
tonikum na plisne big1
od 960 Kč

Přípravek je složen z produktů, které prokázaly vysokou účinnost při problémy s lupy, v boji s houbami a bakteriemi - prvotními příčinami vzniku lupů.

Kód: 53/30