Lupenka ve vlasech

Lupenka (psoriáza) je chronické neinfekční onemocnění pokožky, které se projevuje nadměrným štěpením kožní buňky (lupovitost). Pokožka je zarudlá se zanícenými plochami kůže.

Lupenku ve vlasech zhoršuje: nadměrná konzumace alkoholu, cigaret a kávy, suchý vzduch, nízká teplota nebo autoimunní onemocnění.

Jedná se o chronické onemocnění pokožky, ale existují přípravky, které znatelně pomohou. Minimalizují příznaky a nemoc se tak stává snesitelnější. Zaléčení má proto velmi pozitivní vliv na psychiku jedince. Dle našich zkušeností je lupenka úzce spojena právě s psychickou nerovnováhou. Duševní pohoda způsobená ústupem lupenky na vlasové pokožce, může vést k celkovému zlepšení.

Doporučené přípravky:

sampon_proti_lupum_big1
Čistící báze proti lupovitosti - Z vlasů i pokožky důkladně smývá nečistoty a mastnoty. Působí jak proti lupům vytvořenými přemnoženými kvasinkami nebo způsobenými dysfunkcí vlasové pokožky a s tím spojenou mitózou.
esencialni_olej_k1_big1
Olejíček K1 - 100% přírodní produkt. Vlasový olejíček používáný při léčbě nejrůznějších problémů vlasové pokožky. Obsahuje hydratační, balzamické, čistící, obnovovací a vyživovací složky. Jeho hlavním účinkem je regenerace buněk nahrazujících a obnovujících poškozená místa vlasové pokožky.
fungi_activ_big1
Tonikum FUNGI - ACTIV - Přípravek je složen z produktů, které prokázaly vysokou účinnost při léčbě lupů, boji s houbami a bakteriemi, prvotními příčinami vzniku lupů. Dále také potlačuje mitózu kožních buněk. Přípravek neobsahuje těžké kovy.
kolagenova_emulze_big1
Kolagenová emulze - Působí na povrch pokožky a vlasů. Na svědění, ulevuje napětí pokožky. Na dehydrataci a špatnou výživu pokožky a vlasů. Dodává objem vlasům, vyživuje pokožku až do hloubky, na podrážděnou pokožku, proti tvorbě lupů a při nedostatku prokysličení. Dvojité působení – vnitřní a vnější.
specialni_krem_k1
Speciální krém K - Velká baktericidní síla, protizánětlivý regenerátor, hojící. Díky léčivé síle a regeneraci na epidemické úrovni je tento výrobek vhodný na suchou pokožku, mastnou pokožku, dehydratovanou pokožku, atopickou dermatitidu, pokožku kojenců, u padání vlasů a lupénky, u ekzémů, na dráždění, svědění, zrohovatěnou kůži, ztvrdnutou kůži, sluneční spáleniny, hojení po popáleninách a lehké zranění, na nevyživenou pokožku, rozpraskanou kůži, natrženou pokožku. Dvojité působení: vnitřní a vnější.

Babské rady a hlavně přípravky s kortikoidy doporučujeme užívat až když selže vše ostatní. Podle našich zkušeností kortikosteroidy při pravidelném a dlouhodobém užívání ztenčůjí pokožku a každé další navrácení lupenky je horší a horší.

Náš TIP: Domácí kůra: Lupenka - psoriáza

Při každém mytí použít Čistící báze proti lupovitosti, vždy umýt hlavu dvakrát (poprvé se smyjí nečistoty a mastnoty, při druhé aplikaci již mohou na pokožku působit aktivní látky čistící báze – necháme působit 3-5 minut), po opláchnutí naneseme na pokožku i na vlasy Kolagenovou emulzi, lehce vmasírujeme a necháme působit 10 a více minut. Po opláchnutí kolagenu vysušte vlasy do ručníku a aplikujte na pokožku Tonikum Fungi Active. Lehce zmasírujte vlasovou pokožku, prosušte vlasy fénem a na více postižená místa naneste Krém K.

Vlasová tonika se nanášejí vždy po umytí vlasů a již se nesmývají.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení